לכל קהל לקוחותינו, במקרה חירום יש להתקשר בכל שעות היום למספר של המרפאה:
03-5750760
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
המרגנית מרפאה לחיות בית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צוות המרפאה

 
 
ד"ר בועז מירום
 
 
 

ד"ר בועז מירום

 
בועז מתגורר בתל אביב עם משפחתו, הכוללת את עיילה הכלבה המופלאה. בוגר בית הספר לווטרינריה באוניברסיטה העברית, ומאז פעיל כרופא במרפאת המרגנית. ב-20 שנותיו כרופא עוסק בכירורגיה, אורתופדיה, אנדוסקופיה ורפואה כוללת של כלבים וחתולים.

מעט מזמנו מוקדש ליונקים קטנים יותר (צ'ינצ'ילות, ארנבונים, אוגרים, שרקנים, חולדות וגרבילים). אהבה ואמפטיה לבעלי חיים היא הגורם המניע אותו לדבוק במקצוע ובמרפאה. מוביל את הצוות לשאוף לשיפור מתמיד
בשרות ללקוח ולחיות המחמד.

במרפאה שואפים לשלב טיפול רפואי עדכני המבוסס על אבחון נכון, תוך שיתוף הלקוח
בלי לשכוח להעניק חווית שירות נעימה.

 
 
 
 
 
ד"ר גל אלחלל
 
 
 

ד"ר גל אלחלל

 
ד"ר אלחלל בוגרת בית ספר לווטרינריה ע"ש קורט באוניברסיטה העברית. היא סיימה את לימודיה ב - 2005 והצטרפה לצוות המרפאה בשנת 2006. תחומי התעניינותה העיקריים הם רפואה פנימית ותזונה של חיות מחמד.

מעבר לעבודתה במרפאה, היא מגדלת בשמחה שני ילדים, בעל, 3 חתולות, כלבה ודג אחד.
 
 
 
 
 
ד"ר גלי פלדל
 
 
 

ד"ר גלי פלדל

 
ד"ר פלדל היא בוגרת בית הספר לרפואה וטרינרית באוניברסיטת בולוניה שבאיטליה משנת 2014. עוסקת בעיקר ברפואה פנימית.

היא אוהבת מאוד בעלי חיים ומגדלת בכיף ובאושר את קמילה הרץ.
 
 
 
 
 
ד"ר נועה הראל
 
 
 

ד"ר נועה הראל 054-9444256

 
ד"ר הראל היא בוגרת בית הספר לרפואה וטרינרית ע"ש קורט. היא עוסקת ברפואה וטרינרית התנהגותית משנת 1997, ומשנת 2012 מפעילה במשרה מלאה מרפאת התנהגות וטרינרית במרפאת המרגנית. כמו כן, היא מרצה בתחום בבית הספר לווטרינריה ע"ש קורט.

ד"ר הראל משוגעת על כלבים וחתולים. היא מגדלת בבית שלוש בנות, כלבה וחתול המחשיבים את עצמם אחים.
 
 
 
 
 
ד"ר שושי הירש
 
 
 

ד"ר שושי הירש

 
ד"ר הירש היא בוגרת מחזור 2005 של ביה"ס לוטרינריה ע"ש קורט באוניברסיטה העברית. לאחר סיום לימודיה המשיכה לשנת התמחות בבית החולים הווטרינרי בבית דגן. לאחר מכן המשיכה לעבוד כרופאה בכירה במחלקת חירום וטיפול נמרץ בבית דגן ובמרכז חירום גדול במרכז הארץ.

בשנת 2011 הצטרפה למרפאה ועוסקת בעיקר ברפואת חירום, ברפואה פנימית ובאופטלמולוגיה
 
 
 
 

צוות האסיסטנטים

 
 
טל לבקוביץ
 
 
 

טל לבקוביץ

 
טל ובן זוגה חולקים את ביתם עם 4 חתולים, שאת כולם אספה מהרחוב: צ'ארלי זקן השבט, לואי האכלן הרגשי, ג'ימי הדוגמן ושימי התינוק של הבית. קשה להתעלם מאהבתה לכלבים וחתולים כאחד והיא ידועה בעדינות וברוך שלה.
 
 
 
 
 
שלומית בריל
 
 
 

שלומית בריל

 
אסיסטנטית ותיקה במרפאה וסטודנטית שנה ב' ללימודי וטרינריה עם שושלת משפחתית מפוארת של וטרינרים. חולת חתולים מושבעת שמגדלת בביתה ארבעה חתולים ואת פאפי הכלב בן ה-16.
 
 
 
 
 
אמיר הדר
 
 
 

אמיר הדר

 
אחרי שנים של עיסוקים בתחומים שונים, אמיר החליט לשלב בין אהבתו לבעלי חיים לבין עבודה יומיומית בתחום. כיום בנוסף להיותו אסיסטנט במרפאה הוא עוסק גם בהולכת כלבים . אמיר מגדל בבית 2 כלבים, חתול, אוגרים, ארנבונים ושרקן.
 
 
 
 
 
אפרת אוחיון
 
 
 

אפרת אוחיון

 
שירתה ככלבנית ביחידה בחיל האויר. בביתה היא מגדלת את שושי ולולי הפקינזים השובבים. תפקידה במרפאה הוא לרכז את כל העבודה האדמיניסטרטיבית והיא ידועה ביכולת שלה לבצע 10 משימות בו זמנית בשקט וברוגע.
 
 
 
 
 
דיאנה רפלסון
 
 
 

דיאנה רפלסון

 
חיה ונושמת בעלי חיים מאז שהייתה ילדה קטנה. גם כשסיימה לימודי כלכלה באוניברסיטה ועבדה בבנק לא יכלה להתנתק מאהבתה האמיתית-בעלי חיים ופנתה ללימודי סיוע וטרינרי ואילוף כלבים. בביתה היא מגדלת את בוסה, כלבת קאנה קורסו נשקנית במיוחד.
 
 
 
 
צוות המרפאה נמצא תמיד לשירותכם. התקשרו עוד היום לתיאום תור במרפאה: 03-5750760